عمل زیبایی بینی به قدری در کشور ما فراگیر شده که تقریبا از هر ده نفری که در طول روز می بینیم ، هفت نفر آن ها این جراحی را انجام داده اند! اما دلیل این محبوبیت چیست ؟ شاید یکی از واضح ترین دلایل آن ، بزرگ بودن بینی ما ایرانی ها به صورت ژنتیکی باشد ؛ اما دلیل دیگر میل به زیبا شدن و داشتن یک صورت متوازن می باشد. این حس در همه افراد وجود دارد ، به همین دلیل این موضوع ، کاملا طبیعی است. اما می توانیم برای انجام جراحی بینی در تهران ، به سراغ هر پزشکی برویم ؟ طبیعتا خیر! شما حتی زمانی که سرما می خورید ، باید یک دکتر با تجربه را انتخاب کنید تا به طور کامل درمان شده و بیماری به طور کامل از بدن شما بیرون رود. بنابراین جراحی زیبایی بینی نیز همین طور است و برای انجام آن موظف هستید با انجام تحقیقات کامل ، یک فرد با تجربه و ماهر را انتخاب کنید. در ادامه این مطلب ، ما نکاتی را در مورد عمل بینی بیان کرده ایم که شاید تا به حال به گوشتان نخورده باشد.

جراحی بینی با دکتر طاهریان در تهران

جراحی بینی ، فقط زیبایی نیست !

تا اینجای کار ، گفتیم میل به زیبا شدن دلیلی است که افراد زیادی تصمیم به عمل کردم دماغ خود می گیرند. اما این تنها دلیل نیست ! حتما شما هم در زندگی خود شخصی را دارید که با خر و پف کردن در خواب ، شما را کلافه کرده باشد. شاید جالب باشد که بدانید این خر و پف کردن تنها به دلیل نامناسب بودن بالشت نیست و گاهی اوقات وجود یک مشکل در بینی ، باعث آن شده است ! مثلا وجود پولیپ داخل این عضو یا منحرف شدن تیغه میانی آن ، از علت هایی است که راه تنفسی را می بندد و باعث خرخر حین نفس کشیدن می شود. پس دفعه بعد که همسر یا یکی از اعضای خانواده شما با خر و پف کردن خواب را از شما گرفت ، به جای تعویض بالشت ، او را به یک جراح بینی در تهران ارجاع دهید.

انجام این عمل ، به آن راحتی که فکر می کنید نیست !

قبلا هم گفتیم که تعداد اشخاصی که دماغ خود را عمل کرده اند ، به شکل چشم گیری زیاد شده است. اما این موضوع دلیل بر این نیست که انجام دادن آن راحت تر از قبل شده باشد. درست است که با پیشرفت علم و فناوری های پزشکی ، امکانات بیشتری در اختیار ما و پزشکان قرار گرفته است ؛ اما باز هم برای انجام عمل های سنگین و تهاجمی مثل جراحی بینی در تهران ، نیاز است تا دکتر تجربه خوبی در این زمینه داشته باشد. برای مثال دکتر محمد حسین طاهریان ، بیشتر از ۳۲ سال  است که این عمل را انجام می دهند و توانسته اند تعداد بیش از ۸۰۰۰ عمل را در کارنامه کاری خود به ثبت برسانند ؛ بنابراین ایشان قادرند تا با بهره گرفتن از تجربه های خود در این مسیر بهترین نتیجه را به بیماران هدیه دهند و یک هارمونی زیبا در چهره آن ها ایجاد نمایند.

جای زخم ، به چشم نمی آید !

خیلی از ما هیچ تصوری از این پروسه نداریم و تصور می کنیم برش های مورد نیاز آن ، درست در وسط تیغه بینی ایجاد می شود. اما این تصور به طور کل اشتباه می باشد! چون دماغ درست در وسط صورت قرار دارد ، بنابراین اولین عضوی که به چشم می آید بینی است. پس طبیعتا جای یک زخم بزرگ روی آن خیلی نمی تواند چشم نواز باشد ، به خصوص زمانی که جراحی بینی را برای رسیدن به یک چهره زیباتر انجام داده باشیم ! نگران نباشید ، محققان از خیلی قبل تر برای این مشکل چاره پیدا کرده و دو روش را برای به حداقل رساندن جای زخم در دسترس قرار داده اند. اولین راهکار ، این است که برای ایجاد تغییر در ساختار بینی ، روی پوست هیچ برشی ایجاد نشود و همه کارها از داخل این عضو صورت پذیرد. چگونه ؟ به این روش که دو برش در داخل سوراخ های دماغ زده می شود و همه تغییرات از این طریق ایجاد می گردند. اما دومین روش ، این است که یک برش درست زیر تیغه بینی ، و دو برش دیگر در دو طرف سوراخ های آن زده شود. با این روش پزشک می تواند پوست روی بینی را کامل بلند کرده و هر تغییری که می خواهد را روی آن اعمال کند. با اینکه در این متد زخم ها بیرون بینی می باشند ، اما می توان عطای آن را به لقایش بخشید ؛ زیرا وقتی پوست از روی بینی بلند شود ، دکتر دید بهتری به ساختار زیر آن دارد و می تواند با دقت بیشتری کار خود را انجام دهد. البته ! با اینکه نسبت به روش قبلی دو برش ها نمایان تر هستند ، اما باز هم در جایی زده می شوند که خیلی در چشم نباشند و بعد از مدتی هم جای زخم آن ها در حد زیادی از بین می رود ! پس اصلا نگران این موضوع نباشید. می توانید نمونه کارهای دکتر طاهریان را در سایت ایشان مشاهده نمایید.

آدر سایت : https://www.drtaherian.com